ANUNT CONSULTARE PIATA EXECUTIE LUCRARE ”CONSTRUIRE DOUĂ PODURI ȘI CALE DE ACCES VALEA MARE”

ANUNȚ ACHIZIȚIE LUCRĂRI DE CONSTRUIRE PENTRU INVESTIȚIA ”CONSTRUIRE DOUĂ PODURI ȘI CALE DE ACCES VALEA MARE”

Comuna Covăsânț intentioneaza sa achizitioneze execuție lucrări pentru investiția ”Construire doua poduri și cale de acces Valea Mare”.

În cadrul contractului se vor executa lucrările de construire doua poduri și cale de acces în Comuna Covăsânț str. Valea Mare.

Toate detaliile privind execuția pot fi obținute prin consultarea Caietului de sarcini anexat prezentului anunț.

Valoarea estimată a achiziției este de 899.730, 71 lei (fara TVA).

Ofertele vor fi depuse în scris la Compartimentul administrație publică, urbanism și resurse umane până în data de 04.10.2023 ora 15.00.